Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron wraz z SEO (ang. Search Engine Optimization) to podstawowe elementy e-marketingu stosowane w wyszukiwarkach, aby zapewnić naturalne, organiczne wejścia na naszą stronę WWW na wybrane frazy lub słowa kluczowe.

Zbudowanie samej strony internetowej (choćby była ona najpiękniejsza na świecie) nie zapewni nam sukcesu! Przy obecnym natłoku informacji i ogromnej liczbie konkurencji, aby się wyróżnić, należy systematycznie promować swoje usługi i produkty w sieci!

Niekwestionowanym liderem w Polsce i na świecie pod względem wyszukiwarek jest firma Google.

94% internautów w Polsce korzysta z wyszukiwarki giganta ze Stanów Zjednoczonych, co daje nam ponad 20 mln potencjalnych klientów w zasięgu jednego kliknięcia myszką!

Głównym argumentem przemawiającym za pozycjonowaniem strony internetowej jest osiągnięcie jak najlepszej pozycji w wyszukiwarce Google wg. wybranych słów i fraz kluczowych dotyczących Twojej działalności. Gwarantuje to przewagę nad konkurencją, a im lepsza pozycja w Google, tym potencjalnie więcej klientów.

Czy wiesz, że pozycjonowanie strony jest jedną z najtańszych i najskuteczniejszych form promocji w internecie? Co dziennie miliony potencjalnych klientów przeszukuje internet w celu zdobycia informacji na temat produktów oraz usług oferowanych przez firmy lokalne oraz o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Strony, które znajdują się w pierwszej 10 wyników wyszukiwania zgarniają, aż 77% użytkowników!

Teraz widzisz jaki potencjał drzemie w pozycjonowaniu strony internetowej?

Wykorzystaj go na swoją korzyść!

Pozycjonowanie stron internetowych

 

Co dostanę w ramach usługi?

W ramach usługi pozycjonowania wykonujemy:

– audyt strony (analizę)

– doradztwo w doborze słów kluczowych

– wycenę słów kluczowych

– optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek – SEO

– link building (katalogi,fora,portale,artykuły,zaplecze,social media itd.)

– raporty (otrzymasz dostęp do zewnętrznego systemu monitorowania pozycji)

Nie korzystamy z automatów. Proces pozycjonowania wykonywany jest ręcznie!

Czas trwania umowy?

W zależności od formy rozliczenia preferujemy podpisanie umowy na czas określony min. 12 miesięcy z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia. Jest możliwość podpisania umowy na okres krótszy niż 12 miesięcy, ale nie mniejszy niż 6 miesięcy – wówczas cena za pozycjonowanie jest wyższa o kilkanaście, kilkadziesiąt procent względem umowy jednorocznej. W takiej sytuacji niezbędne jest wykonanie większej ilości działań związanych z pozycjonowaniem strony w stosunkowo krótszym terminie.

Ceny za pozycjonowanie?

Każde słowo kluczowe – fraza wyceniane są indywidualnie. Ceny wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych w zależności od trudności, konkurencyjności fraz/słów kluczowych oraz ich ilości.

Jaka jest forma rozliczenia?

Forma rozliczenia dopasowywana jest do wymagań klienta, w zależności od budżetu jakim dysponuje i jaki chce wydać na usługę pozycjonowania.

Aktualne formy rozliczenia to:

– stały abonament miesięczny (ryczałt)

– opłata „za efekt” (płacisz tylko za pozycję od 1-10)

– sposób mieszany (ryczałt + procent „za efekt”)

Wyceń pozycjonowanie

Abyśmy mogli wycenić pozycjonowanie Twojej strony internetowej musisz wypełnić poniższy formularz.