Projektowanie stron internetowych

Strona WWW jest obecnie jedną z podstawowych form promocji firmy w internecie (jest naszą wirtualną siedzibą). To od niej często zależy jakie wrażenie wywrze nasza firma na kliencie. Strona internetowa powinna być dopasowana do specyfiki naszej działalności, odpowiednio zoptymalizowana pod wyszukiwarki i przejrzysta dla odwiedzających ją użytkowników. Tylko tak skonstruowana strona przyniesie nam korzyść, a naszym użytkownikom satysfakcję.

Tworzymy nowoczesne strony internetowe!

Przystosowane do urządzeń mobilnych.

Według zaleceń Google od 21 kwietnia 2015 wszystkie strony www powinny być zgodne z zasadami Responsive Web Design – (RWD), tak aby ich wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym są wyświetlane.

Z panelem do zarządzania treścią.

Dzięki wbudowanemu systemowi CMS, będziesz mógł w prosty sposób dodawać i aktualizować treści na stronie internetowej.

Przyjazne dla użytkownika.

Strona internetowa nie powinna skupiać się wyłącznie na wyszukiwarkach ale przed wszystkim na doświadczeniu użytkownika. Przejrzystość oraz funkcjonalność zapewni nam sukces. Czasami mniej znaczy więcej!

Dlaczego WordPress?

Ponieważ WordPress to aktualnie najpopularniejszy system do zarządzania treścią (CMS) na świecie. Jego znakomita funkcjonalność i praktycznie nieograniczone możliwości sprawiają że jest idealnym rozwiązaniem w większości przedsiębiorstw, a przy okazji stosunkowo tanim podczas wdrażania aniżeli dedykowane rozwiązania.

W ramach usługi Projektowanie stron internetowych zapewniamy naszym klientom:

 • Pomoc w wyborze domeny oraz roczny abonament gratis! (dotyczy domen polskich .pl, funkcjonalnych np. .com.pl, .net.pl, .org.pl, regionalnych np. .waw.pl oraz europejskich .eu. Domeny globalne, narodowe, specjalistyczne wyceniane są indywidualnie)
 • Adres e-mail w domenie np.: biuro@nazwadomeny.pl
 • Miejsce na naszym hostingu z rocznym abonamentem gratis!
 • Stronę opartą na systemie CMS WordPress
 • Profesjonalny szablon
 • Poprawę wydajności/prędkości systemu WordPress

Ponadto:

 • Optymalizację strony pod kątem SEO (lepsze pozycjonowanie)
 • Zgłoszenie do wyszukiwarek Google, Bing
 • Podpięcie statystyk Google Analytics
 • Integrację strony z profilami w mediach społecznościowych np: na Facebooku, G+, Twitterem
 • Aktualizację strony (opcja ustalana indywidualnie!)
 • Pomoc techniczną

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Ceny uzależnione są od specyfiki branży i wymagań klienta.

To nie wszystko!

Posiadasz już stronę, ale nie spełnia ona najnowszych standardów? A może poszukujesz firmy, która zaopiekuje się należycie Twoją witryną dbając o aktualizacje i zabezpieczenia? Zapoznaj się z ofertą naszych usług dodatkowych.

Optymalizacja prędkości

Czy wiesz, że szybkie i poprawne wczytywanie strony ma ogromne znaczenie w procesie decyzyjnym klienta? Jest również jednym z podstawowych czynników jakie bierze pod uwagę Google przy ocenie witryny w wynikach wyszukiwania. Przecież nie chcesz, żeby klient opuścił Twoją stronę zanim zdąży ją zobaczyć? Zamów usługę: Optymalizacja prędkości WordPress i podaruj szansę swojej stronie!

Już od 300zł /netto

Optymalizacja SEO

Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek internetowych w skrócie SEO to jeden z podstawowych elementów podczas budowania witryny. Jest to przygotowanie nowej strony lub poprawienie istniejącej pod przyszłe pozycjonowanie w Google. Dobra optymalizacja witryny ma duży wpływ na widoczność w naturalnych wynikach wyszukiwania. Optymalizacja witryny to kolejny krok w drodze do Twojego sukcesu!

Już od 300zł /netto

Administracja stroną www

Nie masz wystarczającej wiedzy, by samodzielnie opiekować się swoją stroną? Nie masz pewności czy robisz to dobrze? A może nie masz czasu na ciągła aktualizację treści w serwisie? Nie ma problemu – zrobimy to za Ciebie! Administracja stron internetowych to wygodne rozwiązanie dla Ciebie i Twojego biznesu! Zgadzasz się?

Już od 150zł /netto

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Nie wiesz jaka z naszych usług będzie najbardziej odpowiadać Twoim potrzebom?
Zamów specjalistę na godziny.

Wyślij zapytanie o wycenę

Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej dla firmy? Napisz czego od nas oczekujesz, a my odeślemy wycenę.

Oferta powiązana! Masz już stronę internetową?Sprawdź usługę pozycjonowania!