Druk ulotek – jak wybrać drukarnię ulotek online?

Dawna maszyna drukarska

Wybierając drukarnię internetową, należy wziąć pod uwagę różne aspekty, takie jak cena ulotek, czas realizacji czy jakość druku. Nie jest to decyzja łatwa, zwłaszcza jeśli zamawiamy dużą ilość egzemplarzy. Drukowanie ulotek online jest bardzo popularne i nietrudno zrozumieć, dlaczego. Dzisiaj przedstawimy kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać najlepszą drukarnię online.

Na co zwrócić uwagę podczas wybierania drukarni ulotek? 

 • Cena wydruku ulotek – to jest główne kryterium oceny drukarni internetowej. Warto pamiętać, że najtańsza oferta nie zawsze oznacza dobrą jakość. Jeśli jednak potrzebujesz dużego nakładu, warto zamówić kilka ulotek czy wizytówek różnych firm i porównać ich ceny. To pozwoli nam znaleźć najlepsze rozwiązanie odpowiadające naszym potrzebom. Warto także sprawdzić co jest w niej zawarte: Koszty wysyłki? Liczba drukowanych ulotek? Ile kosztuje druk ulotek w większej ilości i czy dostaniemy wówczas zniżkę? 
  Drukarnia ulotek powinna w przejrzysty sposób zaprezentować na swojej stronie internetowej, jakie opcje wybieramy i co wpływa na cenę. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zadzwoń lub napisz – bardziej doświadczeni doradcy z pewnością będą w stanie nam pomóc w tej sprawie.
 • Jakość – Wydaje się to oczywiste, ale pamiętajmy, że zamawiając wydruk ulotek czy wizytówki w drukarni internetowej, musimy przyjrzeć się, czy korzysta ona z profesjonalnego sprzętu do druku i wykańczania po druku. Zwróć także uwagę na to, jaki papier jest używany do druku i czy jest to papier profesjonalny, co wpłynie na jakość naszej ulotki czy wizytówki. Polecamy również wybór drukarni internetowej, która posiada odpowiednie certyfikaty i wyróżnienia w swojej dziedzinie, co świadczy o jej rzetelności i profesjonalizmie.
 • Opinie – Zanim zdecydujesz się na konkretną drukarnię internetową, warto sprawdzić jej opinie w Internecie przez innych klientów i co sądzą o jej usługach. Pomoże nam to ustalić, czy chcemy korzystać z ich usług. Możemy również dowiedzieć się, jakie produkty tworzą i jaką mają jakość
 • Powinieneś również upewnić się, że strona oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy na wypadek, gdyby coś poszło nie tak z procesem drukowania lub jeśli nie podoba ci się sposób, w jaki ostatecznie druk ulotek wychodzi.

Pytania ,które należy sobie zadać po odwiedzeniu strony drukarni online

 • Czy oferuje usługę drukowania, której potrzebujesz?
 • Jak długo jest w branży?
 • Jakie informacje wyświetla na swojej stronie internetowej? Czy są przejrzyste?
 • Czy ma dobry zespół obsługi klienta?
 • Czy oferują różne formaty druku, czy tylko jedną opcję?
 • Czy możesz porównać ceny i czas dostawy z innymi firmami na tej samej stronie internetowej?

Druk ulotek online i korzyści 

Twoje materiały marketingowe to Twoja pierwsza szansa na zrobienie dobrego wrażenia, a wysokiej jakości ulotki wydruk może Ci w tym pomóc. Niezależnie od tego, czy chcesz promować nadchodzącą wyprzedaż lub wydarzenie, czy też chcesz reklamować swoją firmę w bardziej osobisty sposób, rozdając ulotki bezpośrednio klientom. Ulotki mogą pomóc zmaksymalizować oddziaływanie Twojego przekazu. Ulotki jak zrobić? Jeśli nie masz swojej ulotki , nie martw się. Większość drukarni umożliwia wybór spośród wielu szablonów, które można dostosować za pomocą wiadomości, logo i kolorów.

Możesz być zainteresowany także...