Magnesy reklamowe na lodówkę

Lodówka z magnesami reklamowymi

Jeszcze nie tak dawno konsumenci postrzegali magnesy wyłącznie jako pamiątki. Dobrą tradycją stało się kupowanie takich pamiątkowych obrazów w miastach i krajach, które udało nam się odwiedzić. Zazwyczaj przyczepiali do lodówki magnesy z widokiem  różnych wakacyjnych atrakcji, które przez długie lata dawały swoim właścicielom miłe wspomnienia i ciepłe emocje.

Produkcja magnesów reklamowych jest oparta, na tym, że jakiekolwiek  obrazy na magnesach są postrzegane przez ludzką psychikę jako coś przyjemnego i pożytecznego, kojarzącego się z wakacjami, podróżami i wypoczynkiem. Dziś jest to dość skuteczna forma reklamy, z której korzysta wiele firm, z wyczuciem trendów w marketingu. Liczne badania konsumenckie dowiodły, że spośród wszelkiego rodzaju produktów upominkowych to właśnie magnesy najbardziej podobają się ludziom, aa magnesy reklamowe w dowolnym kształcie są popularną propozycją agencji reklamowych. Magnesy pamiątkowe można zamówić w małych nakładach, z własnym nadrukiem lub zlecić przygotowanie grafiki agencji reklamowej.

Magnesy na lodówkę jako ciekawy gadżet reklamowy

Dla firmy, która aktywnie się rozwija i chce, aby jej produkty były wybierane jak najczęściej, magnesy reklamowe na lodówkę są najlepszym wyborem na nieduży gadżet reklamujący markę. Zamówienie partii takich magnesów będzie kosztować dość niedrogo i wytrzymają znacznie dłużej niż inne pamiątki. Jeśli np.  filiżankę można gdzieś stłuc, zgubić lub zapomnieć, to magnes spokojnie wisi na lodówce i powoli oddziałuje na podświadomość człowieka, w kółko przypominając o reklamowanym produkcie lub usłudze. A gdy ta osoba będzie musiała wybrać jeden z wielu podobnych produktów, z pewnością wybierze ten, którego ma w podświadomości, bo jego wizerunek znajduje się na jego magnesie. Właściciele firm doskonale zdają sobie sprawę z tej cechy magnesów, dlatego wręczają je swoim klientom w prezencie do zamówienia. Gadżety reklamowe w formie magnesu posiadają folię magnetyczną, a stosowany do ich produkcji druk cyfrowy zapewnia niezliczoną ilość wzorów. W przypadku magnesów reklamowych na lodówkę możesz zamówić je w spersonalizowanym indywidualnym kształcie, np. przypominającym kształt produktu, który promujesz.

Plusy magnesów reklamowych

Innym faktem udowodnionym przez psychologów jest to, że ludzie zwykle bardziej ufają reklamom, które znajdują się w ich domu, niż reklamom zewnętrznym. Po otrzymaniu w prezencie magnesu z reklamą prawie wszyscy od razu wieszają go na lodówce. Zwykle można użyć swojego obrazu, lub zdać się na opracowanie grafiki przez producenta magnesu reklamowego. Promując swój biznes pamiętaj, że najskuteczniejsze są najnowsze metody reklamy, a zastosowanie jej na magnesach to nie tylko nowość, ale także jedna z najbardziej budżetowych opcji. Zamów magnesy na lodówkę ze zdjęciami swoich produktów już dziś, a efekt takiej reklamy nie potrwa długo! Takie magnesy pamiątkowe są wykonane w druku cyfrowym, ale czasem do ich produkcji stosuje się też druk offsetowy.

Rodzaje magnesów reklamowych na lodówkę

Winylowe płaskie magnesy -To najczęstszy rodzaj magnesów reklamowych. Magnes winylowy z logo to dobra pamiątka promocyjna na każdą promocję.

Magnesy akrylowe – Są powszechnie znane jako pamiątki turystyczne i artykuły promocyjne. Magnesy akrylowe mają solidny wygląd i długą żywotność. Akrylowy magnes reklamowy nie pozwoli zapomnieć o Tobie partnerom.

Ramki magnetyczne do zdjęć –  Ich zadaniem jest przechowywanie fotografii, obrazów, rysunków i nie tylko na metalowych powierzchniach. Rama może być wykonana w dowolnym rozmiarze. Ramka na zdjęcia zawiera kolorowe informacje o Twojej firmie.

Puzzle magnetyczne – To rodzaj magnesu reklamowego, w którym obraz podzielony jest na osobne części. Każdy element układanki posiada magnetyczną podstawę i można go łatwo przymocować do lodówki lub innej metalowej powierzchni.

Magnesy z  kalendarzem – To trwały magnes reklamowy. Powieszony na drzwiach lodówki gwarantuje, że będzie tam wisiał przez cały rok.

Magnesy z zegarkami –  Również magnes reklamowy o długiej żywotności, również wielofunkcyjny.

Magnesy z ołówkiem lub długopisem i notatnikiem – To bardzo przydatna i wygodna pamiątka promocyjna. Oprócz tego, że jest do niego dołączony notes, jest też przybornik do pisania. Dzięki temu magnes reklamowy jest jeszcze bardziej funkcjonalny.

Magnesy z termometrem – Wspaniała funkcjonalna pamiątka, na którą się często patrzy idealna do promocji bardzo szerokiej gamy produktów: żywności, farmaceutyków, produktów dla dzieci i wielu innych.

To tylko niektóre przykłady magnesów reklamowych. Tak naprawdę wzorów, rozwiązań i rozszerzeń funkcjonalnych jest o wiele dłuższa. Możemy przygotować nadruk na magnesy wg zapotrzebowania klienta. Impreson to producent gadżetów reklamowych, wykonujemy ulotki, katalogi, naklejki i magnesy na lodówkę. Jeśli chcesz wiedzieć jak wygląda oferta, przejrzyj dostępne opcje, złóż zapytanie, a przygotujemy ofertę, gdzie będzie kalkulacja i istotne dla mniej parametry jak cena, nakład, trwałość, wykonanie. Magnesy pamiątkowe na lodówkę i inne gadżety z logo w dowolnym kształcie klienci mogą zamawiać 24h / 7 dni w tygodniu.

Możesz być zainteresowany także...